Kraj |
Obvodný úrad |
Obec * |
Nitriansky |
Obvodný úrad Topoľčany |
Krnča |
Obvodný úrad Komárno |
Svätý Peter |
Obvodný úrad Zlaté Moravce |
Sľažany |
Obvodný úrad Levice |
Zalaba
Pečenice
Kozmálovce
Hokovce |
Trenčiansky |
Obvodný úrad Prievidza |
Nedožery - Brezany
Nováky
Lipník
Bystričany
Malá Čausa
Jalovec
Chrenovec - Brusno
Prievidza
Handlová
Ráztočno
Veľká Čausa
Sebedražie |
Obvodný úrad Partizánske |
Krásno
Nedanovce |
Obvodný úrad Bánovce nad Bebravou |
Miezgovce |
Banskobystrický |
Obvodný úrad Banská Bystrica |
Selce |
Obvodný úrad Brezno |
Závadka nad Hronom
Pohronská Polhora |
Obvodný úrad Rimavská Sobota |
Lenartovce
Abovce |
Obvodný úrad Veľký Krtíš |
Ïurkovce |
Obvodný úrad Krupina |
Hontianske Moravce
Súdovce
Sudince |
Obvodný úrad Žiar nad Hronom |
Žiar nad Hronom
Kosorín
Kremnica
Hliník nad Hronom
Lovčica - Trubín
Horná Ždaňa
Dolná Ždaňa
Prestavlky
Slanská
Janová Lehota
Lutilla
Lovča
Kunešov
Lúčky
Kremnické Bane
Stará Kremnička
Kopernica
Horná Ves
Vyhne |
Obvodný úrad Žarnovica |
Horné Hámre
Voznica
Rudno nad Hronom
Hodruša - Hámre
Žarnovica |
Obvodný úrad Banská Štiavnica |
Beluj
Baïan
Prenčov |
Obvodný úrad Zvolen |
Dolný Badín |
Žilinský |
Obvodný úrad Čadca |
Nová Bystrica |
Obvodný úrad Žilina |
Višňové
Žilina
Rajecké teplice
Hôrky
Turie
Lutiše
Belá
Lietava
Varín
Porúbka
Kunerád
Lysica
Stránske
Kamenná Poruba
Krasňany
Lietavská Lúčka
Konská
Gbeľany
Stráža |
Obvodný úrad Kysucké Nové Mesto |
Rudinka
Horný Vadičov
Kysucký Lieskovec
Dolný Vadičov
Radoľa
Lopušné Pažite |
Obvodný úrad Martin |
Belá Dulice
Benice
Bystrička
Diakova
Dolný Kalník
Dražkovce
Horný Kalník
Košany nad Turcom
Krpeľany
Rakovo
Sklabiňa
Slovany
Slovenské Pravno
Socovce
Sučany
Turčianske Jaseno
Vrícko
Martin
Žabokreky |
Obvodný úrad Turčianske Teplice |
Blažovce
Bodorová
Budiš
Dubové
Háj
Horná Štubňa
Jasenovo
Kaľamenová
Liešno
Rudno
Sklené
Rakša
Turček
Turčianske Teplice |
Prešovský
|
Obvodný úrad Bardejov |
Lipová
Ortuová
Vyšný Kručov |
Obvodný úrad Prešov |
Chminianska Nová Ves |
Ovodný úrad Svidník |
Beňadikovce
Mlynárovce
Okrúhle
Radoma
Rakovčík
Rovné
Šarišský Štiavnik |
Obvodný úrad Vranov nad Topľou |
Čaklov
Čičava
Rudlov
Soľ
Zámutov |
Obvodný úrad Humenné |
Chlmec |
Obvodný úrad Stará ¼ubovňa |
Stráňany |
Obvodný úrad Stropkov |
Potoky
Vislava
Vyškovce
Chotča
Duplín |
Košický |
Obvodný úrad Gelnica |
Smolnícka Huta
Smolník
Henclová
Kluknava
Švedlár |