OBLASTI PÔSOBNOSTI
KALENDÁR AKCIÍ
KONTAKT
Úrad vlády SR
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava
Tel.: +421 2 572 95 318 , 322
Fax: +421 2 524 91 647
E-mail: vicepremier@vlada.gov.sk
Kontakt pre médiá:
+421 2 57295 241
Mobil: +421 907 819 484
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava
Tel.: +421 2 572 95 318 , 322
Fax: +421 2 524 91 647
E-mail: vicepremier@vlada.gov.sk
Kontakt pre médiá:
+421 2 57295 241
Mobil: +421 907 819 484
Zoznamy voliteľov a kandidátov národnostných organizácií na volebné zhromaždenia Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny - 1. časť
Zoznamy voliteľov a kandidátov národnostných organizácií na volebné zhromaždenia Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť
Sekcia národnostných menšín Úradu vlády SR ako sekretariát Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny (ďalej len „výbor“) na základe čl. 3 ods. 15 rokovacieho poriadku volebného zhromaždenia výboru zverejňuje nominácie kandidátov a delegácie voliteľov na volebné zhromaždenia trinástich národnostných menšín zastupovaných vo výbore.
Volitelia disponujú na volebnom zhromaždení toľkými hlasmi, koľko národnostných organizácií zastupujú.
ŽIDOVSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 16. 5. 2011 o 9:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Prof. MUDr. Pavel Traubner, PhD.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Prof. MUDr. Pavel Traubner, PhD.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
SRBSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 16. 5. 2011 o 10:15)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Stane Ribič
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Stane Ribič
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Nebojša Nikčević
|
CHORVÁTSKA národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 16. 5. 2011 o 13:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Radoslav Jankovič, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Radoslav Jankovič, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Jozefína Daničová, Ing.
|
BULHARSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 16. 5. 2011 o 14:15)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Diana Dobrucká
|
2
|
Radostína Doganová, Mgr. Art.
|
3
|
Milko Milkov
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Diana Dobrucka
|
2
|
Milko Milkov
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Jordanka Kenčevová
|
2
|
Emil Tzankov
|
NEMECKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 17. 5. 2011 o 9:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Anton Oswald, Ing., CSc.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
. Anton Oswald, Ing., CSc.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
. Andrej Pöss. RNDr., CSc.
|
MORAVSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 17. 5. 2011 o 10:15)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Veronika Balla
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Ivan Hrubina, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Oktávia Krajčiová
|
POĽSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 17. 5. 2011 o 13:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Malgorzata Wojcieszyńska
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Czeslaw Sobek
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
|
|
RUSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 17. 5. 2011 o 14:15)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Alexander Čumakov, Ing.
|
2
|
Oľga Dašková, Bc.
|
3
|
Kristína Ivanová
|
4
|
Natália Mičudová
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Oľga Dašková, Bc
|
2
|
Žanna Mihaliková
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Alexander Čumakov, Ing
|
RUSÍNSKA národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 18. 5. 2011 o 9:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Ján Lipinský, Ing
|
2
|
Robert Világi, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Milan Jasík, Mgr
|
2
|
Ján Kaliňák Mgr
|
3
|
Ján Lipinský, Ing
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Gabriel Beskyd, Mgr
|
2
|
Miloš Stronček Mgr
|
ČESKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 18. 5. 2011 o 10:40)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Pavel Doležal, Ing.
|
2
|
Hana Husenicová, Ing.
|
3
|
Jiří Vodrážka, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Hana Husenicová, Ing
|
2
|
Dagmar Takácsová MuDr
|
3
|
Miluše Babjáková
|
4
|
Jiří Výborný Mgr
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Emil Běták DrSc, doc
|
2
|
Jiří Gregorek, Ing
|
3
|
Marta Hrušovská Mgr
|
4
|
Jitrka Smrigová
|
5
|
Jiří Výborný Ing
|
UKRAJINSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 18. 5. 2011 o 13:00)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1
|
Helena Dohovičová, JUDr.
|
2
|
Michal Kaliňák, Ing., CSc.
|
3
|
Štefan Kruško
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1
|
Mária Rybáková, PaedDr.
|
2
|
Pavol Bogdan, Mgr.
|
3
|
Roman Dohovič, JUDr.
|
4
|
Peter Sokol, Ing.
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1
|
Oxana Hospodárová, Ing.
|
2
|
Miroslav Iljuk, Mgr.
|
3
|
Marta Kákoni
|
4
|
Xénia Rybáková, Ing.
|
5
|
Ján Tilňák, Ing.
|