OBLASTI PÔSOBNOSTI
KALENDÁR AKCIÍ
KONTAKT
Úrad vlády SR
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava
Tel.: +421 2 572 95 318 , 322
Fax: +421 2 524 91 647
E-mail: vicepremier@vlada.gov.sk
Kontakt pre médiá:
+421 2 57295 241
Mobil: +421 907 819 484
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava
Tel.: +421 2 572 95 318 , 322
Fax: +421 2 524 91 647
E-mail: vicepremier@vlada.gov.sk
Kontakt pre médiá:
+421 2 57295 241
Mobil: +421 907 819 484
Zoznamy voliteľov a kandidátov národnostných organizácií na volebné zhromaždenia Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny - 2. časť
Zoznamy voliteľov a kandidátov národnostných organizácií na volebné zhromaždenia Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť
Sekcia národnostných menšín Úradu vlády SR ako sekretariát Výboru pre národnostné menšiny a etnické skupiny (ďalej len „výbor“) na základe čl. 3 ods. 15 rokovacieho poriadku volebného zhromaždenia výboru zverejňuje nominácie kandidátov a delegácie voliteľov na volebné zhromaždenia trinástich národnostných menšín zastupovaných vo výbore.
Volitelia disponujú na volebnom zhromaždení toľkými hlasmi, koľko národnostných organizácií zastupujú.
MAĎARSKÁ národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 19. 5. 2011 o 9:00) (poznámka: predbežný zoznam)
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
1. |
Ádámová Lilla
|
2. |
Balkó Róbert, Ing.
|
3. |
Balogh Gábor
|
4. |
Bara Zoltán
|
5. |
Baranyai Anna Ilona
|
6. |
Berényiová Renáta, Mgr.
|
7. |
Bodzás Gergely
|
8. |
Bolemant Eva
|
9. |
Bukovszky János, RNDr.
|
10. |
Csémi Ildikó, Ing.
|
11. |
Cservenka János, Ing.
|
12. |
Csókás Judit
|
13. |
Csuková Mária
|
14. |
Czajlik József, Mgr. Art.
|
15. |
Dikácz Zsuzsanna
|
16. |
Dózsa Roland, Mgr.
|
17. |
Dráfi Mátyás
|
18. |
Duray Rezsö
|
19. |
Ďuriš Matej
|
20. |
Édes Árpad, Mgr.
|
21. |
Fabóová Mária, Ing.
|
22. |
Farkas Jozef
|
23. |
Fekete Vince
|
24. |
Fodor Attila, Ing.
|
25. |
Fodor Mgr, Szilvia
|
26. |
Gáliková Eva
|
27. |
Görföl Jenö
|
28. |
Gyarmati Tihamér, Ing.
|
29. |
Hajdú Štefan
|
30. |
Harasztiová Mária, Mgr.
|
31. |
Herdics Thlic György, PaedDr.
|
32. |
Hortai Éva, JUDr.
|
33. |
Horváth Adrián
|
34. |
Hrbaček Magdaléna, PaedDr., PhD.
|
35. |
Hrubík Béla
|
36. |
Jarábik Gabriela
|
37. |
Jókai Tibor
|
38. |
József Wollent
|
39. |
Juhász Jozef
|
40. |
Juhászová Zuzana
|
41. |
Katona Tomáš
|
42. |
Király Zsolt, Ing.
|
43. |
Kis Peter, Ing.
|
44. |
Kis Róbert, Ing.
|
45. |
Kmotrik Peter
|
46. |
Kocsis Károly Attila
|
47. |
Kolár Peter, Ing.
|
48. |
Konterman Ladislav
|
49. |
Kopócs Tibor, akad. maliar
|
50. |
Kovács Ján, Ing.
|
51. |
Kovács István, PhDr.
|
52. |
Kovácsová Nikoleta
|
53. |
Kulcsárová Mária
|
54. |
Lacza Gregor
|
55. |
Lacza Tichomír
|
56. |
Laczaová Eva
|
57. |
Ladányi Lajos
|
58. |
Lajtos Kristián, Ing.
|
59. |
Lakatos Róbert, Mgr. Art.
|
60. |
László Köteles, Ing.
|
61. |
Méri Szilárd
|
62. |
Mészáros Béla, Ing.
|
63. |
Neszméri Tünde, Mgr.
|
64. |
Mézes Rudolf
|
65. |
Misadová Katarína, PhD.
|
66. |
Misadová Mrg Katarína, PhD.
|
67. |
Molnár Árpád
|
68. |
Nagy Alexander, Mgr.
|
69. |
Nagy Attila
|
70. |
Nagy, Mgr Olivér
|
71. |
Nagyová Darina, Ing.
|
72. |
Németh Ilona, Doc., ArtD.
|
73. |
Nogely Csaba, Ing.
|
74. |
Nováková Monika
|
75. |
Oláhová Zuzana
|
76. |
Örs Orosz, Mgr.
|
77. |
Pappová Adriana, Mgr.
|
78. |
Peczár Károly, Mgr.
|
79. |
Péter Nagy, Ing.
|
80. |
Polák Ladislav, Ing.
|
81. |
Simon Attila, PhD.
|
82. |
Simon Szabolcs
|
83. |
Stugel Tibor, Mgr.
|
84. |
Süll Tamás, PhD.
|
85. |
Szabó László
|
86. |
Szigeti László
|
87. |
Szombathová Mária
|
88. |
Takács Timea, Bc., Mgr.
|
89. |
Tárnok Štefan, Ing.
|
90. |
Tóth Károly
|
91. |
Tóth Klára
|
92. |
Urbán Péter, Mgr.
|
93. |
Varga Ildikó
|
94. |
Závorka Flórián, Ing.
|
95. |
Zilizi Zoltán, Mgr.
|
96. |
Zimanová Magdaléna
|
97. |
Zsapka Attila, Ing.
|
98. |
Zsille Béla, Bc.
|
99. |
Zupko Mária, Mgr.
|
100. |
|
101. |
|
102. |
|
103. |
|
104. |
|
105. |
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
1.
|
Pék László, Mgr.
|
2.
|
Örs Orosz, Mgr.
|
3.
|
Öllös László habil, PhD.
|
4.
|
Hrubík Béla
|
5.
|
Róbert Géresi
|
6.
|
Jeneiova Sarolta
|
7.
|
Gabri Rudolf
|
8.
|
Horváth Adrián
|
9.
|
Cservenka János, Ing.
|
10.
|
Ladáryi Lajos
|
11.
|
Viola Pavol, MUDr.
|
12.
|
Hégli Dušan
|
13.
|
Mézes Rudolf
|
14.
|
Szabó László
|
15.
|
Katona Tomáš
|
16.
|
Nagy Peter, Ing.
|
17.
|
Zsille Béla, Bc.
|
18.
|
Berényiová Renáta
|
19.
|
Fodor Szilvia, Mgr.
|
20.
|
Harasztiová Mária, PhDr., PhD.
|
21.
|
Hecht Anna, RNDr.
|
22.
|
Kovács István, PhDr.
|
23.
|
Mészáros Ondrej, prof., PhD.
|
24.
|
Mészárosová-Lamplová Zuzana, PhDr., PhD.
|
25.
|
Pappová Adriana, Mgr.
|
26.
|
Sallay Teréz, Ing.
|
27.
|
Agócs Valéria
|
28.
|
Balkó Róbert, Ing.
|
29.
|
Bazsóová Barbora
|
30.
|
Biró Ágnes, PaedDr.
|
31.
|
Csanyiová Mária
|
32.
|
Czína Attila, Ing.
|
33.
|
Édes Árpad, Mgr.
|
34.
|
Farkas Zsolt
|
35.
|
Ficza Ladislav, Mgr.
|
36.
|
Herdics György, PaedDr., Thlic.
|
37.
|
Hrbaček Magdaléna, PaedDr., PhD,
|
38.
|
Keszeg István, Ing.
|
39.
|
Király Zsolt, Ing.
|
40.
|
Kontová Terézia, Bc.
|
41.
|
Litomericzky Nándor, Ing.
|
42.
|
Nagy Ildikó, Mgr.
|
43.
|
Nagy Olivér, Mgr.
|
44.
|
Németh Gejza
|
45.
|
Peczár Károly, Mgr.
|
46.
|
Plško Ernst
|
47.
|
Ravasz Ábel
|
48.
|
Szigeti László
|
49.
|
Takács Timea, Bc., Mgr.
|
50.
|
Tamás Lőrincz
|
51.
|
Tárnok Štefan, Ing.
|
52.
|
Vasik János
|
53.
|
Wollent József
|
54.
|
|
55.
|
|
56.
|
|
57.
|
|
58.
|
|
59.
|
|
60.
|
|
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
1. |
Mézes Rudolf
|
2. |
Szabómihály Gizella, PhDr.
|
3. |
Cúth Csaba, Mgr.
|
4. |
Farkas Zsolt, Mgr.
|
5. |
Zsille Béla, Bc.
|
6. |
Horváth Adrián
|
7. |
Pék László, Mgr.
|
8. |
Katona Tomáš
|
9. |
Cservenka János, Ing.
|
10. |
Gabri Rudolf
|
11. |
Berényiová Renáta
|
12. |
Fodor Szilvia
|
13. |
Géresi Róbert
|
14. |
Lacza Tichomír, Mgr.
|
15. |
Blaková Gabriella, Mgr.
|
16. |
Haraszti Július, Ing.
|
17. |
Józsa Mónika
|
18. |
Király Zsolt, Ing.
|
19. |
Mag Tomáš, Mgr.
|
20. |
Mészáros Róbert, Ing.
|
21. |
Puskás Attila, Mgr.
|
22. |
Takács Timea, Bc., Mgr.
|
23. |
Wollent Ida
|
24. |
|
25. |
|
26. |
|
27. |
|
28. |
|
29. |
|
30. |
|
RÓMSKA národnostná menšina (volebné zhromaždenie: 19. 5. 2011 o 13:00) (poznámka: predbežný zoznam)
|
|||||||||
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko voliteľa
|
||||||||
1.
|
Helena Bubenčíková
|
||||||||
2.
|
Jozef Červeňák, Mgr.
|
||||||||
3.
|
Alexander Daško, Mgr.
|
||||||||
4.
|
Miloš Drastich, Mgr.
|
||||||||
5.
|
Ladislav Horváth, Mgr.
|
||||||||
6.
|
Agnes Horváthová, Mgr.
|
||||||||
7.
|
Helena Laliková
|
||||||||
8.
|
Štefan Mirga, Ing.
|
||||||||
9.
|
Miroslav Olah
|
||||||||
10.
|
Klára Orgovánová, PhDr.
|
||||||||
11.
|
Marcela Tomašíková, Mgr.
|
||||||||
12.
|
Jarmila Vaňová
|
||||||||
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na zástupcu národnostnej menšiny
|
||||||||
1.
|
Ladislav Horváth, Mgr.
|
||||||||
2.
|
Tomáš Náci
|
||||||||
3.
|
Jozef Červeňák, Mgr.
|
||||||||
4.
|
Alica Mičudíková
|
||||||||
5.
|
Dana Ondrušhová, Mgr.
|
||||||||
6.
|
Viliam Zeman, PhDr.
|
||||||||
7.
|
Alexander Daško, Mgr.
|
||||||||
8.
|
Denisa Havrľová
|
||||||||
9.
|
Agnes Horvathová, Mgr.
|
||||||||
10.
|
Tibor Kešel, Mgr.
|
||||||||
11.
|
Dagmar Litterová
|
||||||||
12.
|
Štefan Mirga, Ing.
|
||||||||
13.
|
Miroslav Olah
|
||||||||
14.
|
Klára Orgovánová, PhDr.
|
||||||||
15.
|
Jarmila Vaňová
|
||||||||
Porad. číslo
|
Meno a priezvisko kandidáta na náhradníka zástupcu
|
||||||||
1.
|
Ladislav Horváth, Mgr.
|
||||||||
2.
|
Tomáš Náci
|
||||||||
|
|